Ekspres Kapsułkowy Bosch Tassimo My Way Czarny + 5 Napojów Tassimo
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
W zestawie znajdują się następujące kawy*:
Razem 56 kaw i napojów TASSIMO
*zastrzegamy możliwość zmiany kaw Tassimo w zestawie, w zależności od aktualnej dostępności
Dzięki innowacyjnej technologii grzewczej ekspres przygotowuje przepyszny napój zaraz po włączeniu.
TASSIMO przygotowuje wszystkie napoje automatycznie. Wystarczy włożyć kapsułkę i nacisnąć przycisk. System odczytuje kod kreskowy obecny na każdej kapsułce i dobiera ilość wody, czas oraz temperaturę parzenia potrzebną do przygotowania idealnej kawy lub napoju.
Możesz regulować wysokość podstawki pod filiżankę i dostosować ją do każdej wielkości napoju. Jeśli używasz bardzo dużych filiżanek lub kubków podróżnych możesz całkowicie wyjąć podstawkę.
Czyszczenie parą po przygotowaniu każdego napoju
Możesz łatwo wyczyścić i odkamienić swój ekspres dzięki automatycznemu programowi. Ekspres poinformuje Cię o tym poprzez podświetlenie czerwonej ikony.
Łatwe uzupełnianie wody niezależnie od modelu ekspresu.
Aby oszczędzić energię Twój ekspres automatycznie przejdzie w tryb czuwania po każdym parzeniu napoju.
Tryb standby, tryb automatyczny i manualny, konieczności dolania wody, potrzeby odkamieniania
Unikalna właściwość - można ustawić pojemność temperaturę oraz intensywność smaku napoju.
Każdy członek rodziny może przygotować kawę tak, jak lubi.
Nie musisz się niczym przejmować, ekspres dzięki funkcji TASSIMO INTELLIBREW czyta kody kreskowe nadrukowane na kapsułkach i sam dobiera ilość wody, czas i temperaturę parzenia, za każdym razem gwarantując najwyższą jakość.
Nasze kapsułki zawierają 100% mielonej kawy*. Każda z nich jest hermetycznie zamknięta, co gwarantuje najwyższą jakość filiżanka po filiżance. Wyselekcjonowane owoce kawy podlegają wypaleniu, następnie są mielone, aby w kapsułce zamknąć 100% kawowego aromatu i smaku.
* Z wyjątkiem Jacobs Cafe au Lait oraz napojów czekoladowych.
Doskonały smak kawy Tassimo to sekret kapsułek TDISC. Nasze kapsułki zawierają 100% mielonej kawy. Każda z nich jest hermetycznie zamknięta, co gwarantuje najwyższą jakość kawy w filiżance. Którą wybierasz dla siebie i swoich bliskich?
Nie musisz się niczym przejmować, ekspres dzięki funkcji TASSIMO INTELLIBREW czyta kody kreskowe nadrukowane na kapsułkach i sam dobiera ilość wody, czas i temperaturę parzenia, za każdym razem gwarantując najwyższą jakość.=
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | 05H5+U-Z5I1+ |
| Kod producenta | TAS6502 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,3 l |
| Szerokość produktu | 22.97 cm |
| Wysokość produktu | 30.97 cm |
| Głębokość produktu | 33.00 cm |
| Waga produktu | 3.00 kg |
| Moc | 1500 W |
| Ciśnienie | 3.3 bar |
| Rodzaj kapsułek | Tassimo |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Funkcje | automatyczne czyszczenie, automatyczne odkamienianie, automatyczne wyłączanie |
| Indeks | VGZUHY-ROZG7QKU2D |