Ekspres automatyczny KRUPS Intuition Experience+ 15 bar, stalowy design
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 0
Model: EA877D10
Podstawowe informacje:
✅ 21 przepisów kaw: Espresso, ristretto, doppio, lungo, americano, duża kawa, cappuccino, caffe latte, latte macchiato, espresso macchiato, flat white, kawa nitro, kawa mrożona, frappe, włoskie cappuccino, kawa filtrowana, dzbanek kawy, herbata ziołowa, herbata czarna, herbata zielona, spienione mleko
✅ Przepisy na zimno: Tak
✅ Liczba mlecznych kaw jednocześnie: 2
✅ System mleczny: Tak
✅ Wyświetlacz: Smart Screen
✅ Czyszczenie ekspresu: Automatyczne czyszczenie tabletką
✅ Wyciszony młynek: Tak
✅ Kolory: Srebrny/Stalowy
❓ Dodatkowe informacje:
Ekspres automatyczny KRUPS INTUITION EXPERIENCE+ EA877D jest idealny dla:
⭐ Miłośników smacznej i świeżo mielonej kawy przygotowanej o każdej porze
⭐ Chcących mieć szeroki wybór kaw od czarnych, aż po mleczne i mrożone
⭐ Chcących zaoszczędzić czas dzięki zaawansowanej technologii i funkcjom ekspresu
⭐ Kochających elegancję kryjącą się w stalowym wykończeniu
Technologia ta wykorzystuje doświadczenie baristów, wydobywając pełnię smaku kawy już od momentu jej mielenia, następnie precyzyjne ją ubijając i zaparzając, by móc cieszyć się ulubioną kawą o doskonałym smaku filiżanka po filiżance.
Na technologię KRUPS Barista-Inside składa się:
Ekspresy KRUPS wyróżnia zarówno automatyczne czyszczenie tabletką, jak i prosta, codzienna konserwacja. Gwarancja najwyższej higieny i wysokiej jakości smaku kawy.
Doskonały w każdym detalu ekspres do kawy KRUPS Intuition Experience+, zapewni Tobie i Twoim bliskim pyszną, aromatyczną kawę . Dzięki dotykowemu wyświetlaczowi SMART SCREEN w intuicyjny sposób możesz dopasować rodzaj, wielkość, a nawet moc kawy do swoich upodobań.
KRUPS Intuition Experience+ zapamięta Twoje preferencje. Możesz utworzyć aż 8 profili użytkowników, a każdy z nich może być dowolnie personalizowany.
Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystaliśmy na przygotowanie jeszcze doskonalszego procesu przygotowywania perfekcyjnego espresso: mielenia, ubijania, parzenia i czyszczenia.
Odkryj 21 wyjątkowych przepisów, które zachwycą wszystkich Twoich gości. Ciesz się smakiem sześciu nowych ciepłych i zimnych napojów takich jak:
Oraz pozostałymi napojami: ristretto, espresso, lungo, espresso macchiato, flat white, doppio, long caffe, americano, cappuccino, caffe latte, latte macchiato, gorąca woda do herbaty czarnej, białej, zielonej oraz spienione mleko.
Koniec z hałasem przy przygotowywaniu kawy. Intuition Experience + to najcichszy ekspres z rodziny KRUPS.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Krups |
| Kod producenta | EA877D10 |
| Model | 8K68P9-Y3B+NB |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność zbiornika na wodę | 3 l |
| Szerokość produktu | 24.03 cm |
| Wysokość produktu | 40.02 cm |
| Głębokość produktu | 43.97 cm |
| Waga produktu | 9.00 kg |
| Moc | 1550 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Rodzaj ekspresu | automatyczny |
| Rodzaje kawy | ziarnista |
| Rodzaj naczynia na kawę | kubek/filiżanka |
| Wbudowany młynek | tak |
| Podwójny dozownik | tak |
| Dodatkowe pojemniki | na mleko |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Rodzaje regulacji | aromat kawy, emisja pary, ilość kawy, moc kawy, stopień zmielenia kawy, temperatura kawy, wybór mieszanki kawy |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Americano, Caffe Latte, Caffe Lungo, Cappuccino, Espresso, Ristretto |
| Funkcje | automatyczne czyszczenie, automatyczne odkamienianie, automatyczne płukanie, automatyczne wyłączanie, personalizacja ustawień, programator, spienianie mleka, zapamiętywanie ustawień |
| Komunikacja | lampka kontrolna, sygnalizacja konieczności napełnienia zbiornika na ziarna, sygnalizacja konieczności oczyszczenia systemu spieniania mleka, wskaźnik konieczności odkamieniania, wskaźnik poziomu wody, wskaźnik poziomu wody na tacce spływowej, wskaźnik pustego zbiornika na wodę, wskaźnik zapełnienia pojemnika na odpadki, wyświetlacz |
| Cechy dodatkowe | Lampka kontrolna, Liczba ustawień temperatury: 5, Typ wyświetlacza: TFT, Wbudowany wyświetlacz, Łatwy do czysz, zenia |
| Załączone wyposażenie | filtr do wody, paski testowe do badania twardości wody, pojemnik na mleko, tabletki czyszczące |
| Indeks | +07GKQ+-TI13MFELF |