Ekspres ciśnieniowy Krups EA810B70 15 Bar - automatyczny, compact czarny
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Model: EA810B70
Podstawowe informacje:
✅ Rodzaje kaw: Caffe Lungo, Cappuccino, Espresso, Ristretto
✅ Liczba kaw jednocześnie: 2
✅ System mleczny: Dysza do spieniania mleka
✅ Czyszczenie ekspresu: Automatyczne czyszczenie tabletką
✅ Kolory: Srebrny/Szary
❓ Dodatkowe informacje:
Ekspres ciśnieniowy do kawy KRUPS EA810B70 15 Bar jest idealny dla:
⭐ Początkujących miłośników smacznej i świeżo mielonej kawy przygotowanej o każdej porze
⭐ Chcących mieć wybór kaw od czarnych, aż po mleczne z pomocą dyszy spieniającej
⭐ Chcących zaoszczędzić czas dzięki zaawansowanej technologii i funkcjom ekspresu
Technologia ta wykorzystuje doświadczenie baristów, wydobywając pełnię smaku kawy już od momentu jej mielenia, następnie precyzyjne ją ubijając i zaparzając, by móc cieszyć się ulubioną kawą o doskonałym smaku filiżanka po filiżance.
Na technologię KRUPS Barista-Inside składa się:
Łatwa do czyszczenia dla większej wygody i higieny, dysza parowa jest idealnym wykończeniem dla szerokiej gamy napojów, pomagając cieszyć się idealnie spienionym cappuccino w domu.
Zapewnia maksymalną wygodę i większą wszechstronność, regulowana dysza do kawy jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy rozmiarów kubków, zapewniając wyjątkowe rezultaty dostarczane prosto do filiżanki.
Odkryj pełną gamę wyjątkowych smaków i mocnych aromatów, z wyjątkowymi rezultatami w każdym calu, od mocnego, mieszającego espresso po gładkie i satysfakcjonujące lungo.
Ekspresy KRUPS wyróżnia zarówno automatyczne czyszczenie tabletką, jak i prosta, codzienna konserwacja. Gwarancja najwyższej higieny i wysokiej jakości smaku kawy.
Doceń prawdziwy smak zbalansowanej, aromatycznej kawy i espresso dzięki kompaktowemu ekspresowi, który nie rezygnuje z wydajności. Jego łatwa w użyciu konstrukcja obejmuje 3 poziomy temperatury i 3 tekstury mielenia, co zapewnia doskonałą kontrolę i wyjątkowe rezultaty.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Krups |
| Kod producenta | EA810B70 |
| Model | C2JI076-EVVL0N |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Szerokość produktu | 26.01 cm |
| Wysokość produktu | 32.99 cm |
| Głębokość produktu | 31.98 cm |
| Waga produktu | 7.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 7.000 kg |
| Moc | 1450 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Rodzaj ekspresu | automatyczny |
| Rodzaje kawy | ziarnista |
| Rodzaj naczynia na kawę | kubek/filiżanka |
| Wbudowany młynek | tak |
| Podwójny dozownik | tak |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Załączone wyposażenie | dysza |
| Rodzaje regulacji | moc kawy, stopień zmielenia kawy |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Caffe Lungo, Cappuccino, Espresso, Ristretto |
| Funkcje | automatyczne czyszczenie, automatyczne odkamienianie, automatyczne płukanie, automatyczne wyłączanie, spienianie mleka, zapamiętywanie ustawień |
| Cechy dodatkowe | Automatyczny cykl podwójnego mielenia dla dużej kawy (220 ml), Dysza spieniająca, Liczba filiżanek czarnej kawy napełnianych, jednocześnie dla dwóch cykli, Opatentowany kompaktowy system Thermoblock, System wykrywania pustego zbiornika, Wyjmowana tacka, ociekowa |
| Indeks | I1T57RX-PVX57 |