Ekspres ciśnieniowy Krups Evidence EA897B z systemem mlecznym 2w1
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ 8 przepisów kaw: Ristretto, espresso, lungo, americano, cappuccino, caffe latte, latte macchiato, gorąca woda
✅ Liczba mlecznych kaw jednocześnie: 2
✅ System mleczny: Tak
✅ Wyświetlacz: Czarno-biały panel sterowania
✅ Czyszczenie ekspresu: Automatyczne czyszczenie tabletką
✅ Kolory: Czarny, front z naturalnym efektem kamienia
❓ Dodatkowe informacje:
Ekspres ciśnieniowy KRUPS EVIDENCE ECO-DESIGN EA897B jest idealny dla:
⭐ Miłośników smacznej i świeżo mielonej kawy przygotowanej o każdej porze
⭐ Chcących mieć szeroki wybór kaw od czarnych, aż po mleczne
⭐ Chcących zaoszczędzić czas dzięki zaawansowanej technologii i funkcjom ekspresu
⭐ Kochających elegancję kryjącą się w eco wykończeniu
DWIE KAWY MLECZNE ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM
Wspólna kawa z partnerem lub przyjaciółmi? Teraz szybko przygotujesz dwie caffe latte lub cappuccino za jednym dotknięciem. Oszczędzaj czas i ciesz się wspólnymi chwilami z bliskimi.
PERFEKCYJNIE ŚWIEŻO ZMIELONA KAWA
Twoje espresso z KRUPS Evidence ECO Design zawsze będzie smakować wyśmienicie jak od baristy, bez konieczności wychodzenia z domu. Technologia KRUPS Quattro Force optymalizuje każdy etap tworzenia kawy, od momentu zmielenia, po jej finalny smak w ulubionej filiżance.
DUŻY WYBÓR KAW ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM
Jedno kliknięcie dzieli Cię od smacznej i aromatycznej kawy. KRUPS Evidence ECO Design gwarantuje wybór 8 automatycznych programów, dzięki którym szybko przygotujesz swoją kawę. Możesz wybrać filiżankę lub kubek, niezależnie od wysokości naczynia, ekspres posiada regulowaną wysokość miejsca wylotu kawy.
EKO DESIGN
Front imitujący kamień to cecha charakterystyczna ekspresu KRUPS Evidence ECO Design. Sprawi, że wygląd Twojej kuchni będzie wyjątkowy.
INDYWIDUALNE USTAWIENIA
Zapisz w ustawieniach swoje dwie ulubione kawy, a każdego dnia będziesz mieć jeszcze szybszy do nich dostęp. Wybieraj moc, wielkość napoju, a dodatkowo korzystaj z funkcji EXTRA SHOT, która doda Twojej kawie ekstra intensywności.
PRZEJRZYSTY WYŚWIETLACZ
Prosty w obsłudze czarno-biały panel pozwala na zrobienie ulubionej kawy niezwykle szybko.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Krups |
| Kod producenta | EA897B10 |
| Model | N1CGCH-634K0KE |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,3 l |
| Szerokość produktu | 23.99 cm |
| Wysokość produktu | 36.02 cm |
| Głębokość produktu | 38.02 cm |
| Waga produktu | 8.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 10.000 kg |
| Moc | 1450 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Rodzaj ekspresu | automatyczny |
| Rodzaje kawy | ziarnista |
| Wbudowany młynek | tak |
| Podwójny dozownik | tak |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody |
| Cechy dodatkowe | Liczba ustawień temperatury: 3 |
| Rodzaje regulacji | ilość kawy, moc kawy, stopień zmielenia kawy, temperatura kawy |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Americano, Caffe Latte, Cappuccino, Espresso, wrzątek |
| Funkcje | automatyczne czyszczenie, automatyczne odkamienianie, automatyczne płukanie, spienianie mleka |
| Załączone wyposażenie | paski testowe do badania twardości wody, tabletki czyszczące, wężyk łączący |
| Indeks | XU0MLB-A1VCI |