Ekspres do Kawy KRUPS VERTUO POP 1500W, 0.6L, Biało-Czarny, Kapsułkowy
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-T-0581
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Ekspres ciśnieniowy
Do tego modelu dołączono specjalny pojemnik, do którego automatycznie wyrzucane są zużyte kapsułki. Jedyne co musisz robić, to co jakiś czas opróżnić pojemnik.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Krups |
| Model | JIBB0N-MDLU+ARBC |
| Kod producenta | JIBB0N-MDLU+ARBC |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0.6 |
| Szerokość produktu | 14.00 cm |
| Wysokość produktu | 3.00 cm |
| Głębokość produktu | 43.00 cm |
| Waga produktu | 4.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 4.000 kg |
| Moc | 1500 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Rodzaj kapsułek | Nespresso |
| Rodzaje regulacji | ilość kawy |
| Funkcje | automatyczne włączanie |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody |
| Załączone wyposażenie | zestaw kapsułek |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Caffe Lungo, Espresso, Espresso x2, Kawa czarna, Ristretto |
| Cechy dodatkowe | Bluetooth, Obsługa jednym przyciskiem, Wi-Fi |
| Indeks | HQCRGRT-PDNSIH |