Ekspres do kawy Bosch Tassimo Finesse + 56 kapsułek TASSIMO - biały
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
W zestawie znajdują się następujące kapsułki*:
Razem 56 kaw i napojów TASSIMO
*zastrzegamy możliwość zmiany kapsułek Tassimo w zestawie, w zależności od aktualnej dostępności
TASSIMO FINESSE to nowoczesny wygląd i wysoka estetyka. Dzięki temu, że ekspres jest wyjątkowo smukły zmieści się na każdym blacie. Kompaktowość i zróżnicowana kolorystyka sprawia, że TASSIMO FINESSE z łatwością dopasuje się do Twojej kuchni!
Niezwykłe doznania smakowe w zasięgu ręki. Szeroki wybór świeżo parzonych kaw, czekolad i innych gorących napojów w nowej odsłonie!
TASSIMO FINESSE to sposób na przyjemną chwilę relaksu z filiżanką pełną doskonałej kawy.
Ekspresy TASSIMO FINESSE dostępne wyłącznie w naszym sklepie internetowym!
Dzięki nowoczesnej funkcji IntensityBoost możesz wybrać intensywność napoju, tak aby jak najlepiej odpowiadała Twoim preferencjom.
TASSIMO przygotowuje wszystkie napoje automatycznie. Wystarczy włożyć kapsułkę i nacisnąć przycisk. System odczytuje kod kreskowy obecny na każdej kapsułce i dobiera ilość wody, czas oraz temperaturę parzenia potrzebną do przygotowania idealnej kawy lub napoju.
Możesz łatwo wyczyścić i odkamienić swój ekspres dzięki automatycznemu programowi. Ekspres poinformuje Cię o tym poprzez podświetlenie czerwonej ikony.
Możesz regulować wysokość podstawki pod filiżankę i dostosować ją do każdej wielkości napoju. Jeśli używasz bardzo dużych filiżanek lub kubków podróżnych możesz całkowicie wyjąć podstawkę.
Łatwe uzupełnianie wody niezależnie od modelu ekspresu.
Aby oszczędzić energię Twój ekspres automatycznie przejdzie w tryb czuwania po każdym parzeniu napoju.
Dzięki innowacyjnej technologii grzewczej ekspres przygotowuje przepyszny napój zaraz po włączeniu.
Nasze kapsułki zawierają 100% mielonej kawy*. Każda z nich jest hermetycznie zamknięta, co gwarantuje najwyższą jakość filiżanka po filiżance. Wyselekcjonowane owoce kawy podlegają wypaleniu, następnie są mielone, aby w kapsułce zamknąć 100% kawowego aromatu i smaku.
* Z wyjątkiem Jacobs Cafe au Lait oraz napojów czekoladowych.
Nie musisz się niczym przejmować, ekspres dzięki funkcji TASSIMO INTELLIBREW czyta kody kreskowe nadrukowane na kapsułkach i sam dobiera ilość wody, czas i temperaturę parzenia, za każdym razem gwarantując najwyższą jakość.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | 86RH-L5O29 |
| Kod producenta | TAS16B4 |
| Kolor dominujący | biały |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,7 l |
| Szerokość produktu | 16.00 cm |
| Wysokość produktu | 27.00 cm |
| Głębokość produktu | 37.00 cm |
| Waga produktu | 3.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Moc | 1400 W |
| Ciśnienie | 3.3 bar |
| Rodzaj kapsułek | Tassimo |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Komunikacja | wskaźnik konieczności odkamieniania |
| Załączone wyposażenie | zestaw kapsułek |
| Rodzaje regulacji | ilość kawy, moc kawy |
| Funkcje | automatyczne czyszczenie, automatyczne odkamienianie, automatyczne płukanie, automatyczne włączanie |
| Indeks | EJFFNS-NFJU+ |