Ekspres do kawy Bosch Tassimo My Way 2 - Kapsułkowy, Czarny, 1500W
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Ekspres BOSCH Tassimo My Way 2 TAS6502 to doskonały wybór dla osób, które chcą cieszyć się smakiem pysznej kawy, jednak standardowe modele na mielone ziarna nie spełniają ich oczekiwań. Możliwość parzenia kawy z wygodnych kapsułek to niesamowite udogodnienie!
Ekspres Tassimo My Way 2 wyróżnia się stylowym wyglądem, dzięki któremu stanowi niepowtarzalną ozdobę każdej kuchni. Niewątpliwą zaletą tego urządzenia jest jego niewielki, w porównaniu z innego rodzaju ekspresami, rozmiar. Dzięki swym gabarytom, urządzenie bez trudu zmieści się również w małej kuchni, zapewniając pyszny smak kawy o każdej porze dnia.
Niektórzy nie przepadają za koniecznością wsypywania do ekspresu zmielonych ziaren i eksperymentowania z ustawieniami urządzenia tak, by uzyskać odpowiadający im napar. Ekspres Tassimo My Way 2 działa na wygodne kapsułki, dzięki czemu urządzenie daje możliwość cieszenia się pysznym smakiem kawy w zdecydowanie łatwiejszy sposób!
Zdarza się, że po zakończeniu korzystania z ekspresu zapominamy o jego wyłączeniu, marnując tym samym energię. Model Tassimo My Way 2 posiada funkcję automatycznego wyłączania po zakończonym użytkowaniu, dzięki czemu możemy realnie oszczędzać energię.
Tassimo My Way 2 posiada funkcję automatycznego czyszczenia i odkamieniania. Dzięki temu urządzenie zachowuje optymalny stan przez zdecydowanie dłuższy czas, a przy tym oferuje pyszny smak kawy.
W przypadku ekspresu na kapsułki u niektórych osób może pojawić się obawa, że smaki poszczególnych kaw będą się przenikać. Model Tassimo My Way 2 jest wyposażony w system, który zapobiega występowaniu takiej sytuacji. Dzięki temu wielbiciele mlecznych kaw nie muszą martwić się, że ich napój stanie się zbyt mocny, a fani intensywnie czarnego naparu - że ich kawa uzyska nieco mlecznego smaku.
Nie od dziś wiadomo, że kawa smakuje najlepiej, gdy jest wykonana na bazie odpowiednio oczyszczonej wody. Tassimo My Way 2 posiada wbudowany filtr wody, dzięki któremu może on zapewnić najlepszą jakość kawy i tym samym jej pyszny smak. Dodatkowo, filtr wody zapobiega osadzaniu się kamienia na wewnętrznych elementach ekspresu.
Tassimo My Way 2 posiada możliwość zapamiętywania ustawień ulubionej kawy. To zdecydowana oszczędność czasu: zamiast każdorazowo zmieniać ustawienia napoju, wystarczy wybrać jedno ustawienie i gotowe. Aromatyczna, odpowiadająca gustowi kawa będzie gotowa w ciągu zaledwie kilku chwil!
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | Y42NDI-5+GJAB |
| Kod producenta | TAS6502 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,3 l |
| Szerokość produktu | 23.03 cm |
| Wysokość produktu | 29.03 cm |
| Głębokość produktu | 33.00 cm |
| Waga produktu | 3.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.000 kg |
| Moc | 1500 W |
| Ciśnienie | 3.3 bar |
| Rodzaj kapsułek | Tassimo |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Komunikacja | wyświetlacz |
| Cechy dodatkowe | Funkcja pamięci |
| Załączone wyposażenie | filtr do wody |
| Rodzaje regulacji | ilość kawy, moc kawy, temperatura kawy |
| Funkcje | automatyczne czyszczenie, automatyczne odkamienianie |
| Indeks | HIHQHRK-DIRJVE6 |