Ekspres do kawy KRUPS Roma EA8108 15 bar z dyszą do mleka, automatyczny
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ 2 przepisy kaw: Espresso, czarna kawa
✅ Liczba kaw jednocześnie: 2
✅ System mleczny: Dysza spieniająca mleko
✅ Czyszczenie ekspresu: Automatyczne czyszczenie tabletką
✅ Kolory: Czarny
❓ Dodatkowe informacje:
Ekspres automatyczny KRUPS Essential Roma EA810870 jest idealny dla:
⭐ Początkujących miłośników smacznej i świeżo mielonej kawy przygotowanej o każdej porze
⭐ Chcących mieć wybór kaw od czarnych, aż po mleczne z pomocą dyszy spieniającej
⭐ Chcących zaoszczędzić czas dzięki zaawansowanej technologii i funkcjom ekspresu
Technologia ta wykorzystuje doświadczenie baristów, wydobywając pełnię smaku kawy już od momentu jej mielenia, następnie precyzyjne ją ubijając i zaparzając, by móc cieszyć się ulubioną kawą o doskonałym smaku filiżanka po filiżance.
Na technologię KRUPS Barista-Inside składa się:
Łatwa do czyszczenia dla większej wygody i higieny, dysza parowa jest idealnym wykończeniem dla szerokiej gamy napojów, pomagając cieszyć się idealnie spienionym cappuccino w domu.
Ekspresy KRUPS wyróżnia zarówno automatyczne czyszczenie tabletką, jak i prosta, codzienna konserwacja. Gwarancja najwyższej higieny i wysokiej jakości smaku kawy.
Zapewnia maksymalną wygodę i większą wszechstronność, regulowana dysza do kawy jest idealnym rozwiązaniem dla szerokiej gamy rozmiarów kubków, zapewniając wyjątkowe rezultaty dostarczane prosto do filiżanki.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Krups |
| Kod producenta | EA8108 |
| Model | 4PBD09-+NG0PXXA |
| Kolor dominujący | czarny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Szerokość produktu | 37.00 cm |
| Wysokość produktu | 32.97 cm |
| Waga produktu | 7.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 9.000 kg |
| Moc | 1450 W |
| Ciśnienie | 15 bar |
| Rodzaj ekspresu | automatyczny |
| Rodzaje kawy | ziarnista |
| Rodzaj naczynia na kawę | kubek/filiżanka |
| Automatycznie przygotowywane napoje | wrzątek |
| Wbudowany młynek | tak |
| Podwójny dozownik | tak |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Załączone wyposażenie | dysza |
| Rodzaje regulacji | aromat kawy, emisja pary, ilość kawy, moc kawy, stopień zmielenia kawy, temperatura kawy |
| Funkcje | automatyczne czyszczenie, automatyczne odkamienianie, automatyczne wyłączanie, oszczędzanie energii, podgrzewanie filiżanek, podtrzymywanie temperatury, spienianie mleka, wstępne zaparzanie, zapamiętywanie ustawień |
| Komunikacja | lampka kontrolna, wskaźnik konieczności odkamieniania |
| Cechy dodatkowe | system filtracji wody Claris Aqua, system grzewczy, wbudowany młynek do kawy, wyjmowana taca ociekowa |
| Indeks | J3NC-K7Z0J |