Ekspres kapsułkowy Krups Nespresso Essenza Mini 1200W, 19 bar, biały
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 1200 W
✅ Ciśnienie: 19 barów
❓ Dodatkowe informacje:
Ekspres kapsułkowy do kawy Krups Essenza XN110110 jest idealny dla:
⭐ Początkujących miłośników smacznej i świeżej kawy przygotowanej o każdej porze
⭐ Chcących mieć wybór kaw od czarnych, aż po mleczne z pomocą dyszy spieniającej
⭐ Chcących zaoszczędzić czas dzięki zaawansowanej technologii i funkcjom ekspresu
Nowa generacja ultrakompaktowych ekspresów Nespresso, mniejszych niż kiedykolwiek dla większej wygody, z intuicyjnymi, prostymi elementami sterującymi i uderzającym, współczesnym wzornictwem.
Ultrakompaktowa rama o minimalnej powierzchni (dł. 33 cm x szer. 8,4 cm x wys. 20,4 cm) i stylowy, nowoczesny design, który bezproblemowo pasuje do każdej kuchni.
Wybierz jeden z dwóch różnych przycisków do mocnego, mieszającego espresso (40 ml) lub gorącego, satysfakcjonującego lungo (110 ml) i dostosuj długość do swojego gustu. Wszystko to dzięki wysokiemu ciśnieniu 19 bar.
Jesteśmy na dobrej drodze, żeby stać się firmą w pełni neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla. Wszystko za sprawą ciągłej redukcji emisji CO2 i kompensację poprzez program agroleśnictwa. Naszym celem jest 100% neutralność.
Nespresso zapewnia także rozwój i dobrobyt farmerom i ich społecznościom. Do tej pory wsparliśmy ponad 110 000 plantatorów kawy i zbudowaliśmy sieć 400 agronomów, którzy wspierają i szkolą farmerów na całym świecie.
Dzięki współpracy z Rainforest Alliance, Nespresso oferuje kawę najwyższej jakości, która przyczynia się do poprawy jakości życia plantatorów i chroni środowisko. Program Nespresso AAA Sustainable QualityTM łączy naszą ekspertyzę w dziedzinie kawy z wiedzą Rainforest Aliance w zakresie zrównoważonego rozwoju w społeczeństwie i środowisku oraz dobrych praktyk plantatorskich - czyli takich, które są korzystne zarówno dla ludzi, jak i naszej planet.
Globalne działanie firm, które chcą mieć pozytywny wpływ na świat. B Corp to certyfikowane firmy, organizacje, które wykorzystują siłę biznesu, aby budować bardziej inkluzyjną i zrównoważoną gospodarkę.
Degustuj różnorodne kawy i poznawaj smaki Nespresso. Dzięki zestawowi startowemu, który otrzymasz wraz z zakupionym ekspresem, możesz spróbować aż 7 różnych kompozycji, by odnaleźć swoją ulubioną.
Zaawansowana technologia i szwajcarska jakość pozwoli Ci ciesz się super prostym przygotowaniem Espresso i Lungo. Ekspres kapsułkowy Essenza Mini to bezkompromisowa jakość kawy dzięki wysokociśnieniowej pompie i szybkiemu systemowi nagrzewania. Bogata osobowość i wyrazisty design. Dzięki propozycja Nespresso możesz degustować ponad 30 różnych rodzajów kaw, którą pozyskujemy w sposób zrównoważony na całym świecie. Aluminiowa kapsułka pozwala zachować świeżość i intensywność naturalnych aromatów kawy, która jest w niej zamykana tuż po wypaleniu i zmieleniu.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Krups |
| Model | 1N5I-J64T6 |
| Kod producenta | 10942221722 |
| Kolor dominujący | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,6 |
| Szerokość produktu | 20.00 cm |
| Wysokość produktu | 20.00 cm |
| Głębokość produktu | 33.01 cm |
| Waga produktu | 2.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3.000 kg |
| Moc | 1200 W |
| Ciśnienie | 19 bar |
| Rodzaj kapsułek | Nespresso |
| Funkcje | automatyczne wyłączanie |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Komunikacja | wskaźnik poziomu wody |
| Załączone wyposażenie | zestaw kapsułek |
| Rodzaje regulacji | ilość kawy, moc kawy, temperatura kawy |
| Automatycznie przygotowywane napoje | Caffe Lungo, Espresso, Ristretto |
| Cechy dodatkowe | Automatyczne wyłączanie zasilania, Ergonomiczny uchwyt, Lampka kontrolna, Łatwy do czyszczenia |
| Indeks | 4F+S85C-C2KTG9UZ |