Ekspres przelewowy Bosch MyMoment TKA2M111 1,4L 1200W Biały z blokadą
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Ekspres do kawy z odłączanym zbiornikiem na wodę i funkcją utrzymywania ciepła. Ekscytujące wzornictwo powierzchni z matowo-błyszczącymi akcentami ożywia kuchnię. Łatwe i wygodne czyszczenie dzięki szerokiemu otworowi dzbanka.
Ekspres przelewowy Bosch MyMoment TKA2M111 w kolorze białym to idealny sprzęt do przygotowania aromatycznej kawy. Ze względu na swoje kompaktowe wymiary (295x232x347 mm) oraz niewielką wagę (2,3 kg), doskonale wpasuje się w każdą kuchnię. Wyposażony w blokadę kapania i wskaźnik poziomu wody, zapewnia komfort i kontrolę podczas użytkowania. Moc urządzenia wynosi 1200W, gwarantując szybkie przygotowanie ulubionego napoju. Ekspres posiada 1,4-litrowy zbiornik na wodę, co pozwala na przygotowanie aż 15 filiżanek kawy na raz.
Informacje ogólne
Parametry techniczne
Komfort
Bezpieczeństwo
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Bosch |
| Model | TTDVL0-M63IF7JY |
| Kod producenta | TKA 2M111 |
| Kolor dominujący | biały |
| Pojemność | 1.4 l |
| Pojemność naczynia na kawę | 1,37 |
| Szerokość produktu | 23.00 cm |
| Wysokość produktu | 35.00 cm |
| Głębokość produktu | 30.00 cm |
| Waga produktu | 2.00 kg |
| Moc | 1200 W |
| Indeks | DD1K1N-QEIBP |