Młotowiertarka HIKOKI DH24PMH 730W SDS Plus 3-funkcyjna 230V
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 612.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1539
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 612.00
Charakterystyka produktu:
Młotowiertarka trójfunkcyjna: wiercenie / wiercenie z udarem / podkuwanie.Urządzenie wyposażone w wymiennym uchwytem SDS Plus - uchwyt wiertarski szybkozaciskowy.Nowa, nowoczesna konstrukcja powoduje, że urządzenie jest wytrzymalsze, szybsze i bardziej zaawansowane od poprzedniej generacji.Mechanizm mocowania uchwytu ulepszono, zwiększono obszar fazowania, dzięki czemu mamy lepsze przeniesienie pracy udaru na wiertło.Posiada jedne z najbardziej kompaktowy wymiarów w swojej kalsie, dzięki czemu jest bardzo poręczny i wygodny w pracy.Dane techniczne:Max średnica wiercenia stal: 13 mmMax średnica wiercenia beton: 24 mmLiczba udarów: 0-3950 (1/min)Energia pojedynczego udaru: 2,7 JPrędkość obrotowa: 0-1050 (1/min)Max średnica wiercenia koronką: 25-50 mmMax średnica wiercenia drewno: 32 mmMoc: 730 WNapięcie elektryczne: 230 VWaga: 3,0 kgDługość całkowita: 382 mmObroty prawo/lewo: TakObudowa soft grip: TakZestaw zawiera:uchwyt SDS Plusuchwyt wiertarski szybkozaciskowygłębokościomierzwalizka systemowa HSCrękojeść boczna| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Hikoki |
| Seria | DH24PMH |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 730 W |
| Energia udaru | 2.7 J |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 3950 BPM |
| Waga urządzenia | 3 kg |
| Kod producenta | DH24PMHW1Z |
| Indeks | OVY2L54-K2WOTAB |