Młotowiertarka akumulatorowa 18V SDS Plus 1,2J Makita DHR171Z
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 725.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1476
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 725.00
Kompaktowe, narzędzie z silnikiem bezszczotkowym do wiercenia z udarem
Lekka i krótka młotowiertarka z uchwytem narzędziowym SDS-Plus oraz obudową pochłaniającą wibracje. Nadaje się do wiercenia z udarem i bez naprężeń. Prędkość obrotowa regulowana spustem włącznika w zakresie od 0 do 680 obr./min. Energia udaru to 1,2 J. Maksymalna średnica wiercenia w betonie wynosi 17 mm.
Dostarczana bez walizki, akumulatorów i ładowarki.
Wyposażenie
Dane techniczne:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Makita |
| Seria | DHR171Z |
| Typ uchwytu | SDS Plus |
| Maksymalna moc | 18 W |
| Energia udaru | 1.2 J |
| Napięcie zasilania | 18 V |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 4800 BPM |
| Pojemność akumulatora | 0 Ah |
| Waga urządzenia | 2.8 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2 kg |
| Kod producenta | DHR171Z |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Indeks | INKW35-6H7QAT |