Myjka ciśnieniowa Humberg TurboStream 2500W 350 bar z akcesoriami
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 585.00
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 585.00
Humberg: HM-302
✅ Myjka charakteryzuje się niezwykle wytrzymałą konstrukcją,prostą obsługąorazdużą stabilnością.
✅ Zastosowanatechnologia turbodyszy TurboStream™.
Te cechy sprawiają, że myjka HM-302 stanowi niezastąpione narzędzie dla wszystkich, którzy cenią sobie najwyższy komfort pracy.
✅ KOMPLETNY ZESTAW — myjka ciśnieniowa zawiera w zestawie wszystkie potrzebne akcesoria, dzięki czemu nie musisz się już o nic martwić, bo masz to, czego potrzebujesz!
✅ Lanca z funkcjąStopAndSafe™ —dzięki automatycznemu mechanizmowi zwalniającemu oraz blokadzie spustu nie tylko oszczędzisz wodę, ale też będziesz cieszyć się bezpiecznym użytkowaniem, nawet w otoczeniu biegających po ogrodzie dzieci.
✅ Turbodysza w zestawie — zastosowana technologia TurboStream™ zapewnia wyjątkową moc czyszczenia poprzez skoncentrowany strumień wody o wysokim ciśnieniu, który skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia.
✅ Szczotka myjąca do felg umożliwia wygodne czyszczenie, eliminując potrzebę ręcznego mycia, co sprawia, że zadanie staje się łatwiejsze i bardziej efektywne.
✅ Butelka na detergent z regulacją o pojemności 500 ml — automatyczne dozowanie chemii dla dokładniejszego i wygodniejszego mycia!
✅ Dysza punktowa 0°
✅ Dysza płasko-strumieniowa 15°
✅ Dysza płasko-strumieniowa 25°
✅ Dysza płasko-strumieniowa 40°
Ten dodatek nie tylko zwiększa stabilność urządzenia podczas pracy, ale także oszczędza cenne miejsce podczas przechowywania.
Dzięki niemu nie trzeba się już martwić, gdzie schować długi wąż po zakończeniu pracy — teraz wszystko jest zawsze pod ręką, a myjka zajmuje mniej miejsca w Twoim garażu!
✅ Aluminiowa rączka z regulowaną wysokością — wytrzymała, trwała i wygodna.
✅ Uchwyt na kabel o długości 5 m — szybko i sprawne zwijanie po skończonej pracy i dodatkowa wygoda w przechowywaniu.
✅ Wytrzymała obudowa z twardego materiału — myjka HM-301 została wykonana z bardzowytrzymałego materiału, dzięki czemu będziesz cieszyć się jej ponadczasową formą przez lata.
Nie tylko do samochodu! Ta myjka ciśnieniowa sprawdza się również doskonale przy czyszczeniu chodników, tarasów czy mebli ogrodowych, pomagając w utrzymaniu czystości na zewnątrz domu.
✅ Filtr skutecznie usuwa zanieczyszczenia, chroniąc m.in. pompę i dysze przed uszkodzeniami oraz poprawiając jakość czyszczenia.
✅ W rezultacie, użytkownik może cieszyć się czystymi powierzchniami bez konieczności ponownego czyszczenia czy naprawy uszkodzeń spowodowanych zanieczyszczeniami w wodzie.
✅ Automatyczne zwolnienie mechanizmu spustu i przycisk blokujący w myjce ciśnieniowej umożliwiają zaoszczędzenie energii, wody i chronią sprzęt przed przegrzaniem z kilku powodów:
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Model | 1YAWOX7-AT0GJWQ |
| Marka | Humberg |
| Rodzaj pompy | aluminiowa |
| Ciśnienie robocze | 130 bar |
| Ciśnienie maksymalne | 195 bar |
| Maksymalna moc | 2500 W |
| Maksymalna temperatura wody | 60°C |
| Wydatek wody | 480 l/h |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga urządzenia | 6.5 kg |
| Długość węża | 10 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 13,2 kg |
| Kod producenta | 1YAWOX7-AT0GJWQ |
| Przeznaczenie | do użytku domowego |
| Indeks | N6YOUJI-6TTYFGMME+ |