Myjka ciśnieniowa KowaL 280B-S 2800W z metalową pompą i akcesoriami
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 564.00
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 564.00
KowaL 280B-S z METALOWĄ POMPĄ + MIEDZIANY SILNIK KOMUTATOROWY 2800W!BOGATY ZESTAW - WSZYSTKO W CENIE!
✅DYSZA ROTACYJNA TURBO
✅DYSZA ZWYKŁA Z REGULACJĄ STRUMIENIA
✅SZCZOTKA DO MYCIA FELG
✅PATIO CLEANER
✅PIANOWNICA
✅ZBIORNIK NA DETERGENTY
✅BĘBEN Z WĘŻEM 10M
✅ZEWNĘTRZNY FILTR WODY (dodatkowe zabezpieczenie pompy)
⭐ZNAKOMITE PARAMETRY MYJKI (MOC,CIŚNIENIE) ORAZ JAKOŚĆ UŻYTYCH PODZESPOŁÓW MUSZĄ IŚĆ W PARZE Z WIELKOŚCIĄ ORAZ WAGĄ URZĄDZENIA⭐
Myjki ciśnieniowe KowaL znajdują zastosowanie w pracach czyszczących w gospodarstwach domowych i przemyśle. Najczęściej stosowane są do:
✅mycia pojazdów,
✅mycia kostki brukowej,
✅mycia elewacji budynków,
✅mycia dachów.
⭐silnik komutatorowy z miedzianym stojanem
⭐wzmocniona głowica pompy (aluminium)
⭐duża moc silnika (max.2800watt)
⭐w pełni metalowa samossąca pompa (max.165bar)
⭐metalowe końcówki węża
⭐duży zasięg pracy 15m (5m kabel zasilający + 10m wąż)
⭐realne niezawyżone parametry
⭐bogaty i praktyczny zestaw końcówek
⭐*dysza TURBO, zwiększająca moc mycia (skuteczność mycia porównywalna jak przy użyciu zwykłej dyszy w myjce o mocy 280bar)
pobór prądu max: 2800watt
⭐
⭐
⭐
⭐
Zamontowany filtr wstępny, chroni pompę przed uszkodzeniem na skutek obecności w wodzie niewielkich zanieczyszczeń.
⭐
⭐
⭐
⭐
⭐
⭐
⭐
⭐
Duże - solidne koła zapewniają łatwą i przyjemną pracę oraz transport urządzenia po zakończonym użytkowaniu
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Model | 3M+SSN-ZZZ6Q0P |
| Marka | KowaL Polska |
| Rodzaj pompy | aluminiowa |
| Ciśnienie robocze | 165 bar |
| Ciśnienie maksymalne | 165 bar |
| Maksymalna moc | 2800 W |
| Maksymalna temperatura wody | 50°C |
| Wydatek wody | 492 l/h |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Waga urządzenia | 11,2 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 12,2 kg |
| Kod producenta | KOWAL 280B-S |
| Indeks | QLNUE5-190UV |