Tefal Mix&Move Blender osobisty 300W 0,6L Tritan - Srebrny/Szary
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 0
Dostępność: Mało 4 szt.
Cena: 0
Model: BL15FD30
Podstawowe informacje:
✅ Moc: 300W
✅ Pojemność całkowita: 0,8l
✅ Pojemność użytkowa: 0,6l
✅ Materiał wykonania dzbanka: Tritan
❓ Dodatkowe informacje:
Dodatkowa butelkaKompaktowe wymiary: długość: 12,3cm; szerokość:12,3cm; wysokość: 31cm
Blender do smoothie TEFAL MIX&MOVE BL15FD30 jest idealny dla:
⭐ Szukających wydajnego urządzenia dzięki wysokiej mocy 300W
⭐ Potrzebujących uniwersalnego blendera kielichowego do siekania lekkich i ciężkich składników
⭐ Chcących pomocy kuchennej, która łączy w sobie również możliwości siekania i mieszania
Butelki o z Tritanu o wygodnej pojemności 0,6 l oferuje doskonały sposób na delektowanie się świeżymi i pysznymi koktajlami w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy jesteś sam, czy w towarzystwie.
Silnik o mocy 300 W zapewnia łatwe i płynne miksowanie w mgnieniu oka, zapewniając całą przyjemność ze świeżego koktajlu bez czekania.
Proste, jednoprzyciskowe sterowanie jedną prędkością zapewnia miksowanie, które nie może być łatwiejsze, z ergonomiczną konstrukcją zapewniającą szybki i wygodny dostęp.
Inteligentna konstrukcja obejmuje wyjmowane ostrza, które odłączają się płynnie i bez wysiłku, zapewniając łatwe codzienne czyszczenie, idealne do częstego użytkowania.
Mini blender oszczędza miejsce na blacie, zapewniając eleganckie i kompaktowe urządzenie oferujące łatwe przechowywanie w szafkach kuchennych, spiżarniach lub szufladach.
Blender Tefal Mix & Move Mini oferuje wyjątkowe miksowanie wszystkich Twoich ulubionych koktajli, napojów białkowych. Dzięki parze wygodnych butelek możesz cieszyć się świeżymi i pysznymi koktajlami w dowolnym miejscu! Dwie poręczne butelki z wysokiej jakości Tritanu, o pojemności 0,6 l zapewniają idealny format do zabrania świeżo zmiksowanych koktajli w drogę. Mobilność idzie w parze z wydajnością i pomysłowymi funkcjami: opływowa, kompaktowa konstrukcja ułatwiająca przechowywanie, łatwe w czyszczeniu wyjmowane ostrza, moc 300 W zapewniająca gładkie i kremowe rezultaty w mgnieniu oka oraz ergonomiczna kontrola za pomocą jednego przycisku zapewniająca doskonałe blendowanie z całkowitą łatwością i komfortem.
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Model | BL15FD30 |
| Kod producenta | BL15FD30 |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Pojemność kielicha | 0.6 l |
| Szerokość produktu | 12.3 cm |
| Głębokość produktu | 12.3 cm |
| Waga produktu | 1.19 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.81 kg |
| Materiał wykonania kielicha | tworzywo sztuczne |
| Moc | 300 W |
| Liczba poziomów prędkości | 1 |
| Rodzaj regulacji obrotów | brak |
| Tryby pracy | pulsacyjny |
| Blender personalny | tak |
| Funkcje | miksowanie |
| Bezpieczeństwo | nóżki antypoślizgowe |
| Cechy dodatkowe | Łatwy do czyszczenia |
| Załączone wyposażenie | kielich |
| Indeks | GZGBJK-2L7LBXUHU |