Wysokiej mocy blender Tefal Perfectmix+ 1200W, 1.5L, 3 programy
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-T-0725
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 0
Z wysokoobrotowym blenderem Perfectmix+ będziesz cieszyć się najlepszymi efektami blendowania dzięki technologii 6 ostrzy Tripl'Ax. Wyposażony w potężny i wytrzymały silnik o mocy 1200W oraz aż 28 000 obrotów na minutę zapewniają szybkie rezultaty blendowania, podczas gdy trzy dostępne programy (Smoothie, kruszenie lodu i autoczyszczenie) umożliwiają przygotowywanie różnych potraw z łatwością. Kielich o dużej pojemności jest doskonały dla całej rodziny. Wykonany jest z termoodpornego szkła, aby zapobiec pęknięciom. Podświetlany regulator prędkości z dodatkową funkcją pulsacyjną daje pełną kontrolę, a wyjmowane ostrza ze stali nierdzewnej ułatwiają blendowanie i czyszczenie urządzenia. Całość uzupełnia system chłodzenia powietrzem, zaprojektowany aby zapobiec przegrzewaniu blendera i popychacz dla dodatkowej wygody.
Wydajność
Konstrukcja
Moc
Waga i rozmiary
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Tefal |
| Kolor dominujący | srebrny/szary |
| Model | V9ZI0+-FFM46I |
| Moc | 1203 W |
| Rodzaj regulacji obrotów | skokowa |
| Liczba poziomów prędkości | 2 |
| Tryby pracy | pulsacyjny |
| Cechy dodatkowe | Schowek na przewód sieciowy |
| Szerokość produktu | 19.00 cm |
| Wysokość produktu | 41.00 cm |
| Głębokość produktu | 22.00 cm |
| Waga produktu | 4.00 kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5.000 kg |
| Kod producenta | BL811D38 |
| Funkcje | mieszanie, inne |
| Indeks | 5QUQD5A-G241GVB4U0 |