Młotowiertarka Scheppach DH1600MAX 1050W, 9J, 3F, Antywibracyjna
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 638.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BELLA-B-1515
Dostępność: Mało 8 szt.
Cena: 638.00
- 9 dżuli
- Wysokowydajny silnik 1050 Wat
- 3 funkcje do różnorodnych prac
- Zmienna prędkość obrotowa dla uniwersalnego zastosowania
- Częstotliwość udaru pomiędzy 0 i 3780 bpm
- Kontrola antywibracyjna
- Walizka z tworzywa sztucznego dla wygodnego transportu i przechowywania
- Wraz z punktakiem oraz dłutem płaskim
W zestawie: punktak + dłuto płaskie
| Stan | Nowy |
|---|---|
| Marka | Scheppach |
| Seria | DH |
| Typ uchwytu | SDS Max |
| Maksymalna moc | 1600 W |
| Energia udaru | 10 J |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Zasilanie | sieciowe |
| Maksymalna częstotliwość udaru | 3800 BPM |
| Waga urządzenia | 7.3 kg |
| Kod producenta | 28FGSEP-82EJU9O |
| Indeks | RYVQE3-OUDIKWY9PX |